آلبوم آثار انجمن هنرهای تجسمی ایران

آلبوم آثار انجمن هنرهای تجسمی ایران

نمایشگاه آفرینش 2 - گالری بهزاد (1390)

نمایشگاه آفرینش 2

دومین نمایشگاه نقاشی «انجمن علمی پژوهشی هنرهای تجسمی ایران» در حالی برگزار گردید که این انجمنِ در آغاز راه شروع فعالیتهای هنری گروهی خود به سر می برد.

در نمایشگاه نقاشی با عنوان «آفرینش 2 » که به همت انجمن علمی  هنرهای تجسمی در گالری بهزاد به تاریخ 29 بهمن لغایت 4 اسفند 1390برگزار گردید، شاهد گردآمدن 57 اثر با تکنیک، ابعاد و موضوعات متنوع از 27 هنرمند بودیم که به طور متوسط از هر هنرمند دو اثر ارزیابی و انتخاب شد. آثار اگرچه از نظر ساختار، اجرا موضوع مختلف بودند ولی هدف آن بود تا دراین مجموعه شاهد عملکرد هنری هنرمندان دانشگاهی از اساتید و دانشجویان باشیم.

در نمایشگاه«آفرینش2» شاهد آثاری بودیم که از زبان خالق تابلوها هریک دنیایی از ایده و اندیشه را در خود نهفته داشت. رنگ، خط، فرم و ترکیب بندی ابزار بیانی ماست اما هریک از دریچه دید و نظر  خود از آن  بهره برده ایم. اگرچه کثرت بیان در این آثار وجود دارد ولی همه هنرمندان این نمایشگاه یک هدف مشترک را دنبال می کردند و آن هویت مداری کارها در راستای حرکتهای هنری نوگرای جهان است،  تنوعی در عین یک رنگی.

مشاهده تصاویر
Image

آدرس دبیرخانه:  تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شرقی درب دانشگاه الزهرا (س)، دانشکده هنر، ساختمان طراحی، طبقه دوم ، اتاق ارشد 2

تلفن: 8047050-0912

کد پستی: 1993893973

پست الکترونیکی: Info@avoa.ir

تمامی حقوق برای انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران محفوظ است.